Plastová okna
nabídka oken a příslušenství

zobrazit nabídku

Drobečková navigace

Domů > Produkty > Plastová okna REHAU

Plastová okna REHAU

Rychlá navigace

 

Vynikající tepelná izolace a tvarová variabilita pro vysoký standard v bytové výstavbě.

 

Úvod

 • REHAU Brillant-Design
 • Bydlete stylově s konfortem

Plastová okna jsou investicí na dlouhé období. Pokud stavíte nebo renovujete a stojíte před důležitým rozhodnutím, kladete-li důraz na tvar, obytný komfort a úsporu nákladů díky efektivní tepelné izolaci, výběrem plastových oken ze systému REHAU Brillant-Design učiníte správné rozhodnutí.

 

Náročný design pro Váš domov

Investujete mnoho do Vašeho domova a přitom chcete, aby do detailu odpovídal přesně Vašim osobním představám. Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design přispívají k tomu, že se vždy těšíte, až přijdete domů. Především tehdy, když máte mimořádné požadavky na design. Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design totiž perfektně doplní vzhled Vašeho domu. Velké množství tvarů, barev, dekorů a tvarovaných křídel Vám otevírá mnoho možností.

 

Úspora energie díky tepelné izolaci

S plastovými okny ze systému REHAU Brillant-Design se budete cítit ve Vašem domě skvěle, a to i v zimních měsících. Díky velmi dobrým hodnotám tepelné izolace zachováte teplo tam, kam patří - do vnitřního prostoru Vašeho domu. Tím si vychutnáte příjemné klima v místnosti a nízké náklady na topení. To činí z plastových oken ze systému REHAU Brillant-Design ideální prvek pro domy s nízkou energetickou náročností a pro zlepšení energetických bilancí u rekonstruovaných objektů.

                     Rehau Brillant Design 5 komor Rehau Brillant Design 5 komor plošně odsazený Rehau Brillant Design 5 komor probarvený Rehau Brillant Design 6 komor

Tepelná izolace

izolaceVynikající tepelná izolace a úspora energií. Pocit pohody za každého počasí.

 • Je to tak příjemné!
 • REHAU Brillant-Design

 

Vynikající tepelná izolace oken ze systému REHAU Brillant-Design zajišťuje příjemné klima v místnostech - ať venku prší nebo sněží. Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design s konstrukční hloubkou 70 mm a dvěma těsnícími rovinami zamezí průniku zimy, průvanu, prachu a vlhkosti. Systém pěti komor navíc vytváří zvýšenou izolační bariéru mezi nízkou vnější teplotou a teplým vnitřním prostorem.

Výsledkem je tak vynikající hodnota koeficientu tepelného prostupu Uf*=1,2 W/m2K. Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design jsou tak ideální nejen pro novostavby s nízkou energetickou náročností, ale i pro zlepšení energetické bilance u rekonstrukcí - pro snížení nákladů na topení.

 • Hodnota U popisuje prostup tepla skrz stavební prvek. Čím nižší je hodnota U, tím menší je tepelná ztráta.
 • S plastovými okny ze systému REHAU Brillant-Design můžete snížit ztrátu tepla okny až o 75 %!

 

REHAU Brillant-Design plus

Řešení s armováním s přerušeným tepelným mostem. S plastovými okny ze systému REHAU Brillant-Design plus se zlepší tepelně izolační vlastnosti Vašich oken ještě o další procenta. Doplněk "plus" zde představuje použití speciálního armování s přerušeným tepelným mostem REHAU Thermostabil. Tím se zlepší hodnota Uf Vašich oken na 1,1 W/m2K.

 

Barvy profilů

Bílá, jedno- nebo oboustranně barevná. 

Od obyčejných po nestandardní

Tak, jako jsou k dispozici různé tvary profilů, je pro plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design připraven také velký výběr barev. Vedle klasické bílé jsou k dispozici téměř všechny barvy ze vzorníku RAL. Pokud dáváte přednost strukturovanému dekoru dřeva, naše snadno udržovatelné dekory Vás jistě nadchnou. Díky speciálním kašírovacím fóliím získáte nadstandardní vzhled Vašich plastových oken.

                                                         Dřevěný dekor Lakování 

 

akustikaAkustická izolace

Nic vás nevyvede z klidu - individuálně přizpůsobená akustická izolace

Aby Vás nic nevyrušilo z klidu

I tehdy, když je venku příliš hlučno, zajistí plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design uvnitř příjemné ticho. Platí to i v případě, když se silné zdroje hluku nachází ve Vašem bezprostředním sousedství.

Pro takové umístění objektů, které je vystaveno vysokému hlukovému zatížení, je možné plastová okna REHAU Brillant-Design individuálně "nastavit" podle potřebné úrovně útlumu hluku - až do nejvyšší třídy zvukové izolace 5. Zabezpečí Vám klidné prostředí, ve kterém můžete odpočívat a čerpat energii.

Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design jsou vynikající volbou, když jde o vysokou ochranu před hlukem.

 

Inteligentní větrání Rehau Aircomfort

Snižuje vlhkost a zabraňuje vzniku plísní. 

vetrani1Profil

Rehau AirComfort je řešením pro energeticky výhodné větrání. Pravidelné větrání s Rehau AirComfort automaticky pozitivně ovlivňuje klika v pokoji. Ten, kdo má pokoj na starost, se už nemusí o větrání starat. Díky tomuto řešení se značně snižuje riziko vzniku plísní a eliminují se škody jinak vzniklé kvůli vlhkosti.

Rehau AirComfort se postará o přísun svěžího vzduchu v závislosti na tlaku vzduchu. Nežádoucí vedlejší efekty? Žádné! Protože jakmile se začne zvyšovat tlak vzduchu, reaguje mechanismus citlivě a automaticky se zavře, aniž by k tomu potřeboval elektrický proud.

Rehau AirComfort je nová větrací technika, která se nasazuje do drážky v křídle, a to tak, že není vidět. Jednoduchá montáž bez šroubování a vrtání činí tento flexibilní systém velmi ekonomickým. Toto inovativní řešení je tedy vhodné jak pro novostavby, tak pro renovaci stávajích budov.

 

propustnost_vzduchuTechnické údaje

Závislost tlaku vzduchu na propustnosti vzduchu

Propustnost vzduchu

 • vyrobeno s vysoce kvalitního potahovaného EPDM
 • citlivě reaguje už na 30-40 Pa
 • těsnost proti dešti 9a (podle DIN EN 12208)
 • vysoká propustnost vzduchu při otevřeném nastavení (4,7 m3/h při 10 Pa)
 • odpovídá EnEV, neboť funguje autoregulačně,
 • minimální propustnost vzduchu při zavřeném nastavení (při 600 Pa 9,9 m3/h)
 • klasifikace okna při zavřeném větracím zařízení: tlak větru a sání větru (prEN 14351): třída 3 podle DIN EN 12207
 • třída zvukové izolace možná až 4 (testování IFT)

 

Shrnutí výhod

 • zlepšuje cirkulaci vzduchu
 • zdravější klima v pokoji
 • snižuje riziko škod vzniklých v důsledku vlhka a zabraňuje vzniku plísně
 • samoregulující
 • tiché
 • bezpečnost proti vloupání není ovlivněna
 • bezúdržbové
 • kdykoli lze nainstalovat
 • jednoduchá montáž připevněním, bez šroubování a vrtání
 • u zavřeného okna není nic vidět
 • bez prohybů

 

 

 

Zaoblené křídloTvary oken

Tvary - tak rozmanité jako architektura.

V nejlepší formě, a to nejen tvarem REHAU Brillant-Design

Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design zhodnocují díky své eleganci, modernímu vzhledu a brilantnímu povrchu Váš dům. Vaše individuální požadavky nejsou omezeny žádnými hranicemi. Máte na výběr mezi různými barvami a tvary, jako např. zaoblený rámový profil s konstrukční hloubkou 80 mm a v 6komorovém provedení.

V kombinaci se zaobleným křídlem ze systému REHAU Brillant-Design získáte celkový harmonický Plošně odsazené křídloobraz, jaký hledáte. Pomocí tohoto systému lze splnit jakékoliv přání.

Pro mnoho architektonických možností Vám plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design nabízí rozmanité tvary a provedení. Můžete vzhled Vašeho domu zvýraznit například použitím profilů se zaobleným nebo sešikmeným tvarem na pohledové straně. Pomocí oken s příčkovou konstrukcí podpoří stylový vzhled Vašeho domu.

Pro maximální možnost výběru s důrazem na individualitu, jsou okenní křídla k dispozici ve třech různých tvarových provedení: elegantní zaoblené, decentní sešikmené nebo výrazné, plošně odsazené. Tak si můžete být jisti, že Vaše plastová okna budou mít stylový tvar podle Vašich představ a současně se harmonicky zakomponují do celkové architektury Vašeho domu. Samozřejmě vždy včetně vysoké tepelné ochrany.

 

Ochrana proti vloupání 

S ohledem na prostupnost plastových oken pro nezvané návštěvy lze jejich konstrukci přizpůsobit takovým požadavkům na odolnost proti vloupání, jaká je podle Vašich osobních bezpečnostních potřeb nutná.

vloupaniBuďte připraveni na pokus o vloupání

Třídy odolnosti

Zajištění bezpečnosti znamená úbytek starostí. Abyste si mohli doma a také na cestách lépe odpočinout, je možné plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design - vždy podle potřeby - upravit pro různé třídy odolnosti ochrany proti vloupání.

Vzhledem k tomu, že většina pokusů o vloupání v České republice je vedena přes okna a balkónové dveře, je individuální nastavení ochrany jednotlivých oken proti vloupání velmi důležité.

Speciální uzamykací díly a další zabezpečovací komponenty zajistí, aby odolnost proti vloupání byla optimální, a to pro každé jednotlivé okno ze systému REHAU Brillant-Design.

Základní zabezpečení

U velmi těžce přístupných oken stačí základní bezpečnost.

Třída odolnosti WK1

Pro těžce přístupná okna. Základní ochrana proti pokusu o vylomení fyzickým násilím jako je vykopnutí, proražení a vyražení ramenem (převážně vandalismus). Ochrana proti použití jednoduchých páčidel je integrovaná.

Třída odolnosti WK2

Pro lehce přístupná okna. Ochrana je zajištěna tak, že při pokusu o vloupání s použitím jednoduchých nástrojů (jako jsou např. šroubováky, kleště, klíny) je okno uzamčeno a zablokováno proti vypáčení.

Třída odolnosti WK3

Pro velmi lehce přístupná plastová okna. Přídavná ochrana proti použití druhého šroubováku a páčidla. 

 

Životnost

Dlouhá životnost - každý den s novou radostí

Dlouhá životnost, stálost hodnot a snadná údržba

Vaše plastová okna Vám přinesou velkou radost a málo práce. Z toho důvodu jsou okna ze systému REHAU Brillant- Design vyráběna jen v prvotřídní kvalitě. Tak si udržují stabilní hodnoty a díky vysoce kvalitnímu povrchovému zpracování je lze také lehce udržovat.

Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design jsou vyráběny exkluzivně s vysokou jakostí materiálů a s velkou pečlivostí dílenského zpracování. Materiál RAU-PVC je velmi odolný proti povětrnostním vlivům, nevyžaduje údržbu a přispívá trvale k uchování a ke zvyšování hodnoty Vašeho domu.

Díky svému kvalitnímu hladkému a uzavřenému povrchu jsou plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design méně náchylná na zašpinění a dají se rychle a snadno vyčistit pomocí vody, mycího prostředku a jemného hadříku.