Plastová okna
nabídka oken a příslušenství

zobrazit nabídku

Drobečková navigace

Domů > Produkty > Plastová okna REHAU > Kování ROTO > Vstupní dveře

Vstupní dveře

roto-vstupni-dvereRoto Frank - více bezpečnosti pro dnešek i zítřek

Jakožto hlavní celosvětový výrobce sklopně-otevíracích kování nabízí firma Roto Frank a.s. celou škálu dalších typů kování. V oblasti kování Roto pro dveře se firma Roto zaměřuje na výrobu kování pro dveře, které odpovídá moderním potřebám na bezpečnost a komfort.

Vysoká úroveň výroby a průkopnické myšlenky vývojového oddělení firmy Roto se postaraly o to, že produkty Roto najdeme po celém světě. V Roto chápou tuto tradici současně jako závazek k spolupodílení se na budoucnosti technologie kování. 

Bezpečnost pro bydlení a práci

Vstupní plastové dveře Vám musí nabídnout bezpečnost i ochranu Vašeho majetku před nevítanými hosty. Systémy Roto nabízejí mnohočetné uzamykací systémy s mnoha variantami zajištění Vašich dveří.

roto-dvere-zapadkyZákladem vysoké úrovně bezpečnosti je neobvyklá kvalita a zpracování všech součástí. Aby byla tato kvalita zaručena, tak se všechny součásti nákladně testují. Na základě těchto testů pak vývojové oddělení průběžně bezpečnostní koncepty zdokonaluje.  

Bezpečnost

Roto DoorSafe - inovativní mnohočetný uzamykací systém Pod názvem Roto DoorSafe Vám nabízíme rozsáhlou řadu mnohočetných uzamykacích systémů, které vyhovují všem technickým požadavkům. Na této stránce se dozvíte více o jednotlivých variantách zamykání a přídavných dílů.

Bezpečnost šitá na míru

Každý mnohočetný bezpečnostní prvek se skládá z hlavního zámku, přídavných zajišťovacích systémů a částí, které jsou součástí rámu. Z těchto různých komponent si můžete vybírat dle Vašich přání.

Přídavné zajišťovací systémy

Kromě západky a ocelové závory v hlavním zámku jsou plastové dveře zajištěny na dalších místech. Mezi různými provedeními těchto zajišťovacích systémů si můžete volit a určovat jejich počet.

 

Hlavní typy zámků

roto-doorsafe-cRoto DoorSafe C

U tohoto typu zámku ovládáte jak hlavní zámek, tak přídatné zajišťovací systémy jedním klíčem. Pootočením klíče se dá do pohybu lehce jdoucí, bezúdržbový a odolný mechanismus, který pohybuje zástrčkou i přídavnými zajišťovacími systémy.

Normálně se na dveřích z vnitřní strany nachází klika a z vnější strany madlo, takže lze vstupní plastové dveře zvenku otevřít pouze klíčem. Tento způsob obsluhy je ve střední, jižní a východní Evropě nejčastější.

 
roto-doorsafe-hRoto DoorSafe H

U tohoto typu zámku nejprve pomocí kliky zamykáte hlavní zámek a přídatné zajišťovací systémy. V druhém kroku lze systém uzamčít pomocí klíče. Tento systém obsluhy je nejvíce rozšířen ve státech Beneluxu a ve skandinávských státech.

 

 

Automatické zamykání

roto-dva-v-jednomRoto DoorSafe Tandeo

Představte si, že zavřete dveře a ony se zamčou samy od sebe! Roto DoorSafe Tandeo Vám nabízí uzamykací systém pro cylindricky ovládané mnohočetné uzamčení. Tato varianta nabízí běžné kvalitativní výhody mnohočetných zajišťovacích systémů.

Roto DoorSafe Tandeo CA 60A využívá jedinečného řešení "dva v jednom" k tomu, aby se Vaše plastové dveře automaticky zamčely na dvou místech.


Detailní funkce DoorSafe Tandeo

Jednoduše automaticky uzamčít (denní uzamčení):

Oba přídavné zámky systému Roto DoorSafe CA 60A se každý skládají ze západky a čepu, který je v západce integrován (automatický čep). Jakmile dveře zavřete, tak tyto západky zaklapnou stejně jako západka hlavního zámku. Přitom se automaticky aktivují čepy v těchto západkách a dveře jsou uzamčené na dvou přídavných místech. Tyto mechanismy fungují, i když dveře jen jemně přivřete.

Pokud budete chtít dveře otevřít zevnitř, tak stačí kliku zatlačit dolů. Všechny tři západky a oba automatické čepy přídavného zajišťovacího systému se automaticky odblokují.

 

roto-eneoRoto DoorSafe Eneo - elektromechanický uzamykatelný systém

Stále častěji se ocitáme v situacích, v nichž nám klíče a zámky překáží. Proto se dá Roto DoorSafe Eneo jednoduše otevřít pomocí dálkového ovladače a uzamčít na třech místech.

Obsluha zámku zevnitř a zvenku pomocí dálkového ovládání, které můžete použít rovněž pro garážová vrata, vstupní bránu a osvětlení.

  • nastavitelný dosah dálkového ovládání
  • zvýšená bezpečnost díky systému Rolling-Code a 66bitovému kódování
  • silnější, tišší a bezúdržbový E-motor
  • vysoce kvalitní cylindrický klíč k nouzovému otevření

 

Přídavné uzamykací prvky

V závislosti na typu mnohačetného bezpečnostního systému mohou být Vaše plastové vstupní dveře jištěny až v pěti bodech. Přídavné uzamykací prvky nabízí ovšem více než jen zvýšenou bezpečnost. Postarají se rovněž o to, aby dveře držely v rámu pevně. Tím se minimalizují ztráty tepla a zlepší se zvuková izolace. Všechny přídavné bezpečnostní prvky jsou zhotoveny z oceli. 

Dveře na škvíru

roto-bezpecnostni-hacek-cepUzamykací čep typu V

  • Osvědčený uzamykací čep se sériově vyráběným jištěním proti vysazení.

Čep

  • Masivní čep drží plastové dveře pevně a jistě.
  • Bezpečnostní háček zabraňuje rozestupu mezi křídlem a rámem.

 

Svorník

  • roto-dvere-na-skviruSvorník zvyšuje sílu, kterou je křídlo dveří přitlačováno k rámu.

Automatický čep

  • U Roto DoorSafe Tandeo se plastové dveře při zavření automaticky zaklapnou na dvou místech. Zaklapnutí pomocí čepu nastane v reakci na kontakt záklapky s dveřním rámem.

Zábrana proti úplnému otevření

  • Díky ní lze dveře otevřít jen na škvíru. Tento mechanismus lze odblokovat zvenku klíčem.

 

Panty

roto-pantRoto DoorLine - panty pro plastová okna

Panty domovních dveří mají jednoduše na starost, aby bylo možné plastové dveře otevírat a zavírat, protože spojují dveřní rám s křídlem.

Panty Roto DoorLine jsou pro Vás díky technicky dokonalému řešení první volbou, pokud kladete důraz na design a komfort Vašich vstupních dveří.

Komfort - Panty Roto DoorLine Vás okouzlí jednoduchou montáží a mnohaletou bezúdržbovostí.

Bezpečnost - Čím důležitější je pro Vás bezpečnost vstupních dveří, tím důležitější je pant, který pevně drží plastové dveře a současně je součástí celého konceptu bezpečnosti - v tomto případě díky patentovanému způsobu zajištění proti vysazení dveří a fixaci pomocí speciálního šroubováku a třem ocelovým kolíkům.

Design - Barvu pantů Roto DoorLine si můžete vybrat z rozsáhlé barevné palety.

                           roto_nastaveni_pantu